Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Knyszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Knyszynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Knyszynie znajduje się sposobność mycia filtrów FAP do aut osobowych Baojun z racji pracy pracowni warsztatu z Knyszyna. Filtry cząstek stałych operują w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że po czasie następuje spadek osiągów urządzenia. Prócz atrakcji dla będących przejazdem pod Knyszynem zlokalizować można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun. Auta ze stajni Baojun charakteryzują się znakomitymi narzędziami w zagadnieniu obniżenia poziomu produkcji spalin. Knyszyn jest jednym z centrów, które biją na alarm w związku, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu koncern Baojun stara się, zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. FAP-y złożone są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat w Knyszynie. Znanej marce Baojun nie udałoby się uzyskanie koniecznych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Aby ustrzec się od problemów w eksploatacji auta Baojun, przydaje się czasem przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w pracowni pod Knyszyna. Znajdź swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Knyszynie, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Lista cen regeneracji filtrów DPF/FAP dla Baojun dla Knyszyna ulokowaliśmy w poniższej sekcji, należy porównać w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Knyszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Knyszynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Knyszynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Knyszynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Knyszynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Knyszynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Knyszynie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Knyszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Knyszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Knyszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Knyszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Knyszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Knyszyn Kolonia ulicy Grodzieńskiej Tykocka KNY01A 53.311008/22.917589 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer