Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kobylin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kobylinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kobylinie jest sposobność mycia filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych Baojun dzięki bytności pracowni warsztatu z Kobylina. Osiągnięcie limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin, koniecznie potrzebuje sprawnego DPF-a. By zabezpieczyć się od trudności przy prowadzeniu diesla Baojun, przydaje się co jakiś czas przepłukać filtr DPF, jest to dostępne w warsztacie samochodowym pod Kobylina. Na ogół przyczyną zapchanego filtra DPF, korporacji Baojun, staje się inny problem, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Dobranie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Kobylinie celującego w samochodach Baojun może dostarczyć kłopotów, a także jest żmudne. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy pracownię w Kobylinie. Cały szereg pojazdów w Kobylinie to auta z turbodoładowaniem posiadający zainstalowany FAP, który dopomina się regenerowania. Standardową niedoskonałością, z którą zmagają się osobówki marki Baojun, zazwyczaj, mające silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator. Odnowienie kondycji części filtrów DPF/FAP w Kobylinie dla marki Baojun jest możliwe, dlatego, że regeneracja wodna dotarła do Kobylina. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych i regeneracja DPF dla pojazdów marki Baojun, odszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie w Kobylinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kobylinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kobylinie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kobylinie 398
Mycie katalizatora Baojun w Kobylinie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kobylinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kobylinie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kobylinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Kobylinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Kobylinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kobylinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Kobylinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kobylinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kobylin Aleje Powstańców Wielkopolskich KBL01A 51.719082/17.225571 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer