Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Koluszki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Koluszkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Koluszki wyróżnia się z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Baojun. Filtry DPF FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że DPF-y zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy usługi z Koluszek. Samochody znanego koncernu Baojun chlubią się pierwszorzędnymi patentami w kwestii zredukowania poziomu produkcji gazów spalinowych. Mnóstwo aut w Koluszkach to pojazdy z silnikiem TDI mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regenerowania. By unikać komplikacji w eksploatacji diesla Baojun, należy okresami przepalać katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Koluszek. Baojun to auta osobowe i ciężarowe, które są znane na całym świecie, mimo to zmagają się ze strapieniem z filtrami DPF. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Koluszkach odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem FAP do pojazdów osobowych Baojun. Dobranie właściwego zakładu mechaniki w Koluszkach przodującego w autach Baojun może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych czy płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów marki Baojun, odszukać można po prawej stronie, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Koluszkach. Lista cenowa odnawiania filtrów DPF pochodzących z Baojun dla Koluszek można znaleźć w poniższej sekcji, można wyszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Koluszkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Koluszkach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Koluszkach 398
Mycie katalizatora Baojun w Koluszkach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Koluszkach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Koluszkach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Koluszkach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Koluszkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Koluszkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Koluszkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer