Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Koprzywnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Koprzywnicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Koprzywnicy istnieje sposobność odnawiania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Baojun z racji działalności pracowni warsztatu z Koprzywnicy. Generowanie wartości emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje działającego katalizatora samochodowego. Baojun to osobowe i ciężarowe diesle, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz walczą z kwestią z katalizatorami. Główną wadą, na jaką narażone są pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Baojun, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany DPF. Słynnej marce Baojun nie powiodło się utrzymanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez wykorzystania filtrów DPF. Żeby ustrzec się od trudności z eksploatacją diesla Baojun, wypada od czasu do czasu przepalać DPF, usługa jest dostępna u mechanika pod Koprzywnicy. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Koprzywnicą odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem FAP do aut osobowych i ciężarowych Baojun. Najczęściej podłożem usterki filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Baojun, bywa inne niedociągnięcie, na przykład: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Wykaz cen regenerowania filtrów DPF od Baojun dla Koprzywnicy wstawiliśmy niżej, nie ma przeszkód, by porównać tam, ceny za wykonanie czyszczenia katalizatorów samochodowych. Ze względu fakt, że Baojun, zupełnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Koprzywnicy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Koprzywnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Koprzywnicy 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Koprzywnicy 398
Mycie katalizatora Baojun w Koprzywnicy 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Koprzywnicy 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Koprzywnicy 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Koprzywnicy 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Koprzywnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Koprzywnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Koprzywnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer