Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kostrzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kostrzynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Kostrzynie istnieje opcja oczyszczania filtrów DPF do pojazdów osobowych Baojun z przyczyny działalności warsztatu z Kostrzyna. Aby unikać utrudnień z pracą pojazdu Baojun, trzeba okazjonalnie przepłukać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Kostrzyna. Baojun to samochody, jakie są znane na terenie całego kraju, mimo to walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Najczęściej w przypadku podłożem zaczopowania FAP-a, ze stajni Baojun, staje się inne uszkodzenie, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Filtry cząstek stałych stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem usługi z Kostrzyna. Generowanie wyników emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnego FAP-a. Stajni Baojun nie powiodłoby się wytworzenie żądanych przez normy wyników emisji gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF. Samochody ze stajni Baojun cieszą się wyjątkowymi patentami w zagadnieniu ograniczania emisji gazów wydechowych. Cennik oczyszczania filtrów DPF dedykowanych do Baojun dla Kostrzyna umieszczono w części strony poniżej, da się zweryfikować tam, koszt za usługi regeneracji katalizatorów. Dobierz swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Baojun w Kostrzynie, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kostrzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kostrzynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kostrzynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Kostrzynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kostrzynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kostrzynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kostrzynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Kostrzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Kostrzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kostrzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer