Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Koziegłowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Koziegłowach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Baojun z silnikiem diesla, jednakże element ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie FAP w warsztatowym laboratorium pod Koziegłowami. Koziegłowy należy do centrów, jakie mają problem związany, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu koncern Baojun stara się, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Zachowanie górnych limitów produkcji zanieczyszczeń, zgodnych z emisji spalin EURO, potrzebuje przygotowanego katalizatora. Sporo samochodów osobowych w Koziegłowach to pojazdy użytkowe posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się mycia. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym firmę pod Koziegłowami. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Baojun mogą się pochwalić nieprzeciętnymi narzędziami w kwestii obniżania produkcji zanieczyszczeń. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Koziegłowami znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją DPF FAP do aut Baojun. Baojun to pojazdy, jakie cieszą się renomą na całym świecie, mimo to borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cenami mycia filtrów cząstek stałych FAP dla Baojun dla Koziegłów ulokowano poniżej tego tekstu, należy odszukać na tej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi naprawy katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Baojun, odszukać można w panelu bocznym, a także w warsztatowym laboratorium w Koziegłowach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Koziegłowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Koziegłowach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Koziegłowach 398
Mycie katalizatora Baojun w Koziegłowach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Koziegłowach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Koziegłowach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Koziegłowach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Koziegłowach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Koziegłowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Koziegłowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer