Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kożuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kożuchowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP staje się standardem w pojazdach Baojun z silnikiem wysokoprężnym, jednakże element ten dotykają usterki, ale może w tym pomóc naprawa filtrów FAP w warsztacie pod Kożuchowem. DPF-y składają się ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy zatem warsztat w Kożuchowie. Baojun to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na całym świecie, ale stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Pojazdy ze stajni Baojun odznaczają się nieprzeciętnymi sposobami w zagadnieniu redukcji produkcji gazów spalinowych. Standardowo sprawcą usterki filtra DPF/FAP, spod znaku Baojun, staje się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: uszkodzenie sterownika silnika. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Kożuchowie zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych Baojun. FAP-y trudnią się pracą w niezwykle brudnych warunkach pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje utrata właściwości urządzenia. Odszukanie kompetentnego mechanika w Kożuchowie specjalizującego się w samochodach Baojun może być niełatwe, a także jest długotrwałe. Cennik usług płukania filtrów FAP z Baojun dla Kożuchowa widnieje w dolnej części strony, powinno być można sprawdzić na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Dobierz swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Kożuchowie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kożuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kożuchowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kożuchowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Kożuchowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kożuchowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kożuchowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kożuchowie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Kożuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Kożuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kożuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Kożuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kożuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kożuchów Kolonia Zielonogórska Romualda Traugutta KZM01A 51.744671/15.598320 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer