Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Krzanowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Krzanowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardem w pojazdach Baojun z silnikiem na olej napędowy, jednak część tą dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Kranowicami. Pojazdy znanej firmy Baojun cieszą się wybitnymi mechanizmami w kwestii zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Katalizatory operują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, czyli w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje spadek możliwości urządzenia. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Kranowicami odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Baojun. Zazwyczaj niedoskonałością, na jaką narażone są osobówki spod znaku Baojun, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy FAP. Wyszukanie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Krzanowicach specjalizującego się w samochodach Baojun może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Zwykle źródłem zdławionego DPF-a, spod znaku Baojun, jest inne wybrakowanie, możliwą przyczyną jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Generowanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych DPF. Usługi takie jak naprawa DPF jak też płukanie katalizatorów dla pojazdów marki Baojun, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, jak też w pracowni warsztatu w Krzanowicach. Gdyż Baojun, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Krzanowicach zwrócić uwagę na filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Krzanowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Krzanowicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Krzanowicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Krzanowicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Krzanowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Krzanowicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Krzanowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Krzanowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Krzanowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Krzanowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Krzanowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Krzanowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzanowice Opawska KRI01N 50.020260/18.127769 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer