Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Kuźnia Raciborska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Kuźni Raciborskiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kuźnia Raciborska cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Baojun. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Kuźni Raciborskiej odszukać można warsztaty, zajmujące się płukaniem katalizatorów do aut Baojun. Wyszukanie profesjonalnego zakładu w Kuźni Raciborskiej celującego w samochodach osobowych Baojun może być nieproste, i jest mozolne. Baojun to diesle, jakie cieszą się renomą na całym świecie, jednakże walczą z kwestią z katalizatorami. Auta znanej marki Baojun szczycą się kapitalnymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie obniżania ilości emitowanych gazów wydechowych. Żeby unikać problemów przy prowadzeniu auta Baojun, wypada okresami przedmuchać filtr DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Kuźni Raciborskiej. Kuźnia Raciborska jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Kuźni Raciborskiej, czemu słynny koncern Baojun próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. DPF-y trudnią się pracą w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, przez co następuje spadek możliwości urządzenia. Cennik regeneracji katalizatorów z Baojun dla Kuźni Raciborskiej zamieściliśmy poniżej, można zweryfikować tam, koszt za świadczone usługi naprawy DPF FAP. Odnajdź mechanika, który specjalizuje się w Baojun w Kuźni Raciborskiej, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Kuźni Raciborskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Kuźni Raciborskiej 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Kuźni Raciborskiej 398
Mycie katalizatora Baojun w Kuźni Raciborskiej 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Kuźni Raciborskiej 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Kuźni Raciborskiej 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Kuźni Raciborskiej 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Kuźni Raciborskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Kuźni Raciborskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Kuźni Raciborskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Kuźni Raciborskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Kuźni Raciborskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnia Raciborska Nowy Świat Kozielska KUZ01F 50.202412/18.308990 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer