Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Łęczyca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Łęczycy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łęczyca znane jest z laboratorium zajmującego się naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych znanej marki Baojun. Katalizatory SCR złożone są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczna jest naprawa, rekomendujemy zatem pracownię w Łęczycy. Katalizatory SCR działają w bardzo zanieczyszczonym środowisku, to jest w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie następuje spadek możliwości podzespołu. Znalezienie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Łęczycy celującego w pojazdach Baojun może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Osiągnięcie maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych dla EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego DPF-a. Żeby zabezpieczyć się od komplikacji przy prowadzeniu diesla Baojun, trzeba co jakiś czas przeczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Łęczycy. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Baojun mogą się pochwalić wybitnymi aparaturami w zagadnieniu zredukowania produkcji zanieczyszczonych spalin. Łęczyca jest jednym z ośrodków, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Łęczycy, czemu marka Baojun usiłuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów cząstek stałych. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów lub płukanie DPF dla pojazdów Baojun, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium warsztatu w Łęczycy. Przywrócenie kondycji składowych filtrów cząstek stałych w Łęczycy dla pojazdów Baojun jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Łęczycy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Łęczycy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Łęczycy 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Łęczycy 398
Mycie katalizatora Baojun w Łęczycy 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Łęczycy 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Łęczycy 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Łęczycy 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Łęczycy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Łęczycy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Łęczycy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer