Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Leżajsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Leżajsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Leżajsk cieszy się sławą z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Baojun. Baojun to auta, które są słynne na terenie całego kraju, jednakże borykają się z problemami z katalizatorami SCR. Słynnej firmie Baojun nie udało się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów produkcji spalin, bez montowania filtrów DPF. Sporo pojazdów w Leżajsku to samochody z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany katalizator, który dopomina się regenerowania. Filtry DPF chodzą w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku, czyli w układzie wydechowym, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Leżajsk jest jednym z miast, jakie napotykają problem powiązany, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx nad głowami mieszkańców Leżajska, czemu słynna firma Baojun usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Osiągnięcie osiągów produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę EURO 5, koniecznie wymaga działającego katalizatora SCR. Prócz rozrywek dla przyjezdnych w Leżajsku odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się czyszczeniem katalizatorów do aut Baojun. Ze względu fakt, że Baojun, podobnie jak inne pojazdy koniecznie wymaga do właściwej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych warto wspomnieć, by w Leżajsku wziąć pod skrzydła filtr DPF. Zrewaloryzowanie wydolności części katalizatorów samochodowych w Leżajsku dla aut producenta Baojun jest dostępne, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Leżajska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Leżajsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Leżajsku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Leżajsku 398
Mycie katalizatora Baojun w Leżajsku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Leżajsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Leżajsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Leżajsku 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Leżajsku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Leżajsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Leżajsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Leżajsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Leżajsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leżajsk Hutnicza LEZ01N 50.272518/22.415680 Wyszukaj
Leżajsk Borki Mikołaja Kopernika LEZ02A 50.261028/22.416821 Wyszukaj
Leżajsk Borki Adama Mickiewicza LEZ01A 50.262718/22.419201 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer