Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Łódź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Łodzi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w autach Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, lecz komponent ten psuje się, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Łodzią. Auta znanego koncernu Baojun mogą się pochwalić bardzo dobrymi sposobami w kwestii obniżania poziomu produkcji gazów wydechowych. Łódź należy do miast, które mają kłopot mający związek, z zawartością zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Baojun dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co FAP-y zapychają się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Łodzią. Filtry DPF trudnią się pracą w niewiarygodnie ciężkim środowisku pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku właściwości części. Odnalezienie fachowego warsztatu w Łodzi celującego w autach osobowych Baojun może przysporzyć trudności, i jest długotrwałe. Częstą bolączką, z jaką zmagają się pojazdy znanej marki Baojun, w szczególności, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Zdobycie maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Odnowienie wydolności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Łodzi dla aut marki Baojun jest bezproblemowe, bowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Łodzi. Taryfikator usług płukania katalizatorów marki Baojun dla Łodzi umieszczono na dole, da się wyszukać w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji DPF.

Naprawiany katalizator utleniający marki Baojun, w pracowni, w Łodzi.
Baojun - Regeneracja DPF Łódź | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Łodzi

Oczyszczony filtr cząstek stałych DPF marki Baojun, w pracowni regeneracji na stole, w Łodzi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Łodzi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Łodzi 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Łodzi 398
Mycie katalizatora Baojun w Łodzi 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Łodzi 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Łodzi 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Łodzi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Łodzi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Łodzi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Łodzi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer