Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Łosice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Łosicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łosicach jest możliwość naprawy filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z powodu pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Łosic. Mnóstwo samochodów osobowych w Łosicach to samochody z silnikiem CiTD mające zamontowany DPF, który musi się oddawać do naprawy. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Łosicami znaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Odnalezienie specjalistycznego mechanika w Łosicach specjalizującego się w pojazdach osobowych Baojun może być nieproste, i jest czasochłonne. Filtry DPF zbudowane są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, przez co katalizatory SCR wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym pracownię w Łosicach. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun chlubią się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Zachowanie maksymalnych wyników poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO, koniecznie wymaga sprawnie pracującego katalizatora. Zwykłą usterką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Baojun, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Ponieważ Baojun, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannej pracy kompletnych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Łosicach przyjrzeć się jaki stan ma nasz DPF. Zrewaloryzowanie wydajności składowych filtrów DPF w Łosicach dla aut Baojun jest osiągalne, albowiem regeneracja wodna zawędrowała do Łosic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Łosicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Łosicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Łosicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Łosicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Łosicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Łosicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Łosicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Łosicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Łosicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Łosicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer