Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Lubliniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Lublińcu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym ropą, aczkolwiek urządzenie to zużywa się, ale może w tym pomóc czyszczenie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Lublińcem. Częstą niedoskonałością, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Baojun, przede wszystkim, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany filtr DPF. Znalezienie odpowiedniego mechanika samochodowego w Lublińcu celującego w autach Baojun może przysporzyć problemów, oraz jest pracochłonne. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Lublińcem odszukać można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF FAP do aut Baojun. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat z Lublińca. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Baojun cieszą się wzorcowymi mechanizmami pracy w zagadnieniu redukowania zawartości produkowanych gazów wydechowych. Osiągnięcie maksymalnych wartości ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Ażeby uniknąć utrudnień z użytkowaniem pojazdu Baojun, wypada niekiedy wyczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Lublińca. Wykaz cen oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Baojun dla Lublińca zamieszczono na dole, powinno być można znaleźć w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania filtrów cząstek stałych. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP lub regeneracja FAP dla pojazdów producenta Baojun, wyszukać można w panelu po prawej, lub u mechanika w Lublińcu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Lublińcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Lublińcu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Lublińcu 398
Mycie katalizatora Baojun w Lublińcu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Lublińcu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Lublińcu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Lublińcu 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Lublińcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Lublińcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Lublińcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Lublińcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Lublińcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubliniec Oleska LBN03N 50.678780/18.678370 Wyszukaj
Lubliniec Oleska POP-LBN2 50.679031/18.677999 Wyszukaj
Lubliniec Biała Kolonia Plac Tadeusza Kościuszki LBN01N 50.668499/18.684940 Wyszukaj
Lubliniec Biała Kolonia Powstańców Śląskich LBN02A 50.670509/18.705231 Wyszukaj
Lubliniec Świętej Anny LBN02N 50.670681/18.673510 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer