Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Lubomierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Lubomierzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lubomierzu znajduje się możliwość odnawiania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Lubomierza. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem pracownię w Lubomierzu. Baojun to samochody, jakie są znane na terenie całego kraju, ale stykają się z bolączkami z filtrami FAP. Nierzadko niedoskonałością, z którą biedzą się pojazdy znanej marki Baojun, szczególnie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony DPF. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Lubomierzem odnaleźć można pracownie, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Baojun. Wiele samochodów w Lubomierzu to pojazdy z silnikiem CDI posiadające wbudowany FAP, który potrzebuje oczyszczania. Lubomierz jest jednym z centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Lubomierza, czemu marka Baojun próbuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Aby zabezpieczyć się od przykrości z eksploatacją samochodu Baojun, należy co jakiś czas przeczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Lubomierza. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Baojun w Lubomierzu, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony. Z racji tego, że Baojun, zupełnie jak inne marki domaga się do nienagannej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Lubomierzu zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Lubomierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Lubomierzu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Lubomierzu 398
Mycie katalizatora Baojun w Lubomierzu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Lubomierzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Lubomierzu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Lubomierzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Lubomierzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Lubomierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Lubomierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer