Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Lwówek Śląski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Lwówku Śląskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Baojun z silnikiem na olej napędowy, jednakże element ten dotykają usterki, z czym poradzić może sobie mycie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Lwówkiem Śląskim. Aby uchronić się przed dużą ilością problemów z pracą samochodu Baojun, przydaje się co pewien czas przepłukać DPF, jest to dostępne w pracowni pod Lwówka Śląskiego. Baojun to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego kraju, jednak walczą z problemami z filtrami DPF. Diesle marki Baojun znamionują się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii obniżenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Cały szereg samochodów osobowych w Lwówku Śląskim to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regenerowania. Zdobycie górnych limitów emisji zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Słynnemu producentowi Baojun nie powiodło się wytworzenie wymaganych do spełnienia maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Baojun, staje się inny mankament, dla przykładu: nieszczelne turbo. Przywrócenie wydajności części filtrów cząstek stałych DPF w Lwówku Śląskim dla aut producenta Baojun jest dostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Lwówka Śląskiego. Gdyż Baojun, podobnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy, żeby w Lwówku Śląskim zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Lwówku Śląskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Lwówku Śląskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Lwówku Śląskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Lwówku Śląskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Lwówku Śląskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Lwówku Śląskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Lwówku Śląskim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Lwówku Śląskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Lwówku Śląskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Lwówku Śląskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Lwówku Śląskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Lwówku Śląskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lwówek Śląski Osiedle Chopina Górna LWS01ML 51.111839/15.576110 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer