Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Maków Mazowiecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Makowie Mazowieckim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Makowie Mazowieckim wystąpiła możliwość regeneracji filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z przyczyny obecności mechanika z Makowa Mazowieckiego. Maków Mazowiecki jest jednym z centrów, które dotyka problem powiązany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Baojun dąży aby, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Nagminnie powodem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Baojun, zdarza się inna wada, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Odzyskanie pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun wyróżniają się doskonałymi możliwościami w zagadnieniu ograniczania ilości emitowanych gazów wydechowych. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy usługi z Makowa Mazowieckiego. Żeby zabezpieczyć się od trudności z pracą samochodu Baojun, trzeba okazjonalnie czyścić katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Makowa Mazowieckiego. Sporo samochodów osobowych w Makowie Mazowieckim to auta z silnikiem TDCI mające zamontowany FAP, który wymaga regenerowania. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów czy płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Baojun, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Makowie Mazowieckim. Zrewaloryzowanie skuteczności składowych filtrów DPF w Makowie Mazowieckim dla samochodów marki Baojun jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Makowa Mazowieckiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Makowie Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Makowie Mazowieckim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Makowie Mazowieckim 398
Mycie katalizatora Baojun w Makowie Mazowieckim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Makowie Mazowieckim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Makowie Mazowieckim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Makowie Mazowieckim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Makowie Mazowieckim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Makowie Mazowieckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Makowie Mazowieckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer