Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Międzychód

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Międzychodzie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Międzychód słynie z mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych marki Baojun. Klasyczną bolączką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Baojun, w większości wypadków, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Międzychodu. Prócz rozrywek dla podróżnych w Międzychodzie odszukać można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Uzyskanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga niezawodnego FAP-a. Aby uniknąć utrudnień z użytkowaniem pojazdu Baojun, przydaje się okazjonalnie przepalać filtr FAP, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Międzychodu. Nagminnie sprawcą przytkanego filtra cząstek stałych FAP, ze stajni Baojun, staje się inne uszkodzenie, dla przykładu: uszkodzony układ doładowania. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Międzychodzie celującego w samochodach Baojun może być nieproste, oraz jest mozolne. Odnajdź mechanika, który naprawi Twój samochód marki Baojun w Międzychodzie, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony. Odtworzenie efektywności części filtrów cząstek stałych FAP w Międzychodzie dla samochodów marki Baojun jest możliwe, gdyż regeneracja wodna trafiła do Międzychodu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Międzychodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Międzychodzie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Międzychodzie 398
Mycie katalizatora Baojun w Międzychodzie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Międzychodzie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Międzychodzie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Międzychodzie 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Międzychodzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Międzychodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Międzychodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Międzychodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Międzychodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Międzychód Mała Wielowieś św. Jana Pawła II MID01N 52.598469/15.907410 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer