Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Międzyrzecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Międzyrzeczu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Międzyrzeczu istnieje szansa mycia filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Baojun z powodu obecności mechanika z Międzyrzecza. Filtry DPF pracują w niezwykle skomplikowanym środowisku, a dokładnie w wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Osiągnięcie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych DPF. Mnóstwo samochodów w Międzyrzeczu to samochody z silnikiem CiTD posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się naprawy. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Baojun szczycą się wyjątkowymi mechanizmami pracy w temacie obniżania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Międzyrzeczem odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun. Znanej korporacji Baojun niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów. Znalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Międzyrzeczu specjalizującego się w autach Baojun może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP a także płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Baojun, znaleźć można na stronie, a także w warsztacie samochodowym w Międzyrzeczu. Taryfikator usług regeneracji filtrów DPF marki Baojun dla Międzyrzecza umieszczono niżej, można porównać w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Międzyrzeczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Międzyrzeczu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Międzyrzeczu 398
Mycie katalizatora Baojun w Międzyrzeczu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Międzyrzeczu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Międzyrzeczu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Międzyrzeczu 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Międzyrzeczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Międzyrzeczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Międzyrzeczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer