Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mielec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mielcu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mielcu pojawiła się sposobność czyszczenia katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych Baojun z przyczyny obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Mielca. Często podłożem zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Baojun, jest inny problem, za przykład może posłużyć: niesprawna pompa Common Rail. Baojun to auta, które są słynne na terenie całej Polski, ale biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami. Mnóstwo pojazdów osobowych w Mielcu to auta z silnikiem dCi posiadające zamontowany filtr DPF, który potrzebuje czyszczenia. Filtry FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Mielca. Korporacji Baojun nie powiodłoby się utrzymanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Mielec jest jednym z centrów, które mają kłopot w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Baojun usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Auta z logo Baojun cechują się nadzwyczajnymi sposobami w dziedzinie ograniczania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Lista cenowa czyszczenia katalizatorów samochodowych od Baojun dla Mielca umieszczono pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by odszukać na tej liście, ile trzeba zapłacić za usługi czyszczenia DPF FAP. Ponieważ Baojun, równorzędnie jak każda inna marka domaga się do poprawnego działania nieuszkodzonych katalizatorów samochodowych dlatego też polecamy w Mielcu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mielcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mielcu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mielcu 398
Mycie katalizatora Baojun w Mielcu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mielcu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mielcu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mielcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Mielcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Mielcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mielcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer