Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mikołajki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mikołajkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mikołajki odznacza się obecnością laboratorium warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut marki Baojun. Dobór wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Mikołajkach specjalizującego się w samochodach osobowych Baojun może przysporzyć trudności, a także jest pracochłonne. Często słabością, z którą męczą się auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun, zwłaszcza, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Oprócz atrakcji dla turystów w Mikołajkach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do aut osobowych Baojun. Pojazdy wytwórcy Baojun znamionują się znakomitymi możliwościami w zakresie obniżania poziomu produkcji spalin. Mikołajki jest jednym z miast, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Baojun dąży aby, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF/FAP. Zdobycie pułapów emisji cząstek stałych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra FAP. Niemało samochodów w Mikołajkach to pojazdy z silnikiem na ropę posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje odnawiania. Taryfikator usług mycia filtrów DPF/FAP wymontowanych z Baojun dla Mikołajek wstawiliśmy niżej, powinno być można zweryfikować tam, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów samochodowych. Namierz swojego mechanika, który naprawia samochody marki Baojun w Mikołajkach, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mikołajkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mikołajkach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mikołajkach 398
Mycie katalizatora Baojun w Mikołajkach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mikołajkach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mikołajkach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mikołajkach 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Mikołajkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Mikołajkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mikołajkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Mikołajkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Mikołajkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikołajki Pl. Wolności POP-MKO2 53.800442/21.572550 Wyszukaj
Mikołajki Osiedle Łabędzia Szkolna MKJ158 53.855171/19.161699 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer