Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Milicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Miliczu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Baojun z silnikiem samozapłonowym, ale komponent ten dotykają usterki, co rozwiązać może regeneracja filtrów FAP w pracowni pod Miliczem. Katalizatory chodzą w wyjątkowo ciężkim środowisku, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje spadek osiągów części. Klasyczną usterką, z którą zmagają się pojazdy firmy Baojun, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Baojun charakteryzują się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie zmniejszania produkcji cząstek stałych. Milicz jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot w związku, z dużą zawartością procentową smogu w atmosferze, czemu znany koncern Baojun próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Z reguły przyczyną usterki filtra DPF, znanego koncernu Baojun, bywa inna usterka, na przykład: nieszczelne turbo. Firmie Baojun nie udało się osiągnięcie spodziewanych górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania katalizatorów. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają regeneracji, rekomendujemy współpracę z Miliczem. Taryfikator usług czyszczenia katalizatorów samochodowych dla Baojun dla Milicza wstawiono w dolnej części strony, da się odszukać tam, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie naprawy DPF. Ponieważ Baojun, podobnie jak inne pojazdy domaga się do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Miliczu zadbać o filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Miliczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Miliczu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Miliczu 398
Mycie katalizatora Baojun w Miliczu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Miliczu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Miliczu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Miliczu 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Miliczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Miliczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Miliczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Miliczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Miliczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Milicz Milicz-Zamek Krucza MLC02ML 51.537491/17.270420 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer