Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Miłomłyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Miłomłynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Miłomłynie istnieje szansa czyszczenia filtrów FAP do samochodów Baojun z przyczyny funkcjonowania mechanika z Miłomłyna. Katalizatory samochodowe funkcjonują w wyjątkowo ciężkich warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Słynnemu producentowi Baojun nie udałoby się uzyskanie żądanych przez normy limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów FAP. Miłomłyn jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Baojun próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów FAP. Osiągnięcie limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Baojun to pojazdy, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, jednakże zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Dobranie specjalistycznego warsztatu w Miłomłynie celującego w samochodach Baojun może dostarczyć kłopotów, a także jest mozolne. Wiele pojazdów osobowych w Miłomłynie to samochody z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje czyszczenia. Wyszukaj warsztat, który pomoże z Baojun w Miłomłynie, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Zregenerowanie sprawności elementów filtrów FAP w Miłomłynie dla samochodów producenta Baojun jest łatwe, gdyż regeneracja metodą wodną dotarła do Miłomłyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Miłomłynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Miłomłynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Miłomłynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Miłomłynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Miłomłynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Miłomłynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Miłomłynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Miłomłynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Miłomłynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Miłomłynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer