Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mirsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mirsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Baojun z silnikiem na olej napędowy, jednak część ta zużywa się, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Mirskiem. Aby ustrzec się od trudności podczas prowadzenia samochodu Baojun, należy okresami przepalać filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę u mechanika pod Mirska. Oprócz niespodzianek dla podróżnych w Mirsku odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się płukaniem DPF FAP do pojazdów Baojun. Baojun to osobówki, jakie są popularne w całym kraju, lecz biedzą się z trudnościami z filtrami DPF. Filtry FAP funkcjonują w bardzo skomplikowanych warunkach pracy, czyli w wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Filtry DPF zmontowane są z ceramiki, i metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem firmę pod Mirskiem. Najczęściej w przypadku źródłem usterki reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, spod skrzydeł Baojun, trafia się inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Mirsku specjalizującego się w pojazdach Baojun może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Namierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Mirsku, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Ze względu fakt, że Baojun, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannego działania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Mirsku zaopiekować się elementem, jakim jest FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mirsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mirsku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mirsku 398
Mycie katalizatora Baojun w Mirsku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mirsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mirsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mirsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Mirsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Mirsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mirsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer