Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mogilno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mogilnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek element ten dotykają usterki, co może rozwiązać czyszczenie DPF w laboratorium warsztatu pod Mogilnem. Baojun to osobówki, które są słynne na całym świecie, niemniej jednak walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Osiągnięcie górnych pułapów poziomu produkcji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Mogilna. Marce Baojun niemożliwe byłoby wytworzenie potrzebnych do spełnienia wartości poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Mogilnem odszukać można pracownie, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Baojun. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Baojun charakteryzują się bardzo dobrymi patentami w temacie ograniczenia emisji zanieczyszczonych spalin. Aby uchronić się od komplikacji w eksploatacji diesla Baojun, wypada co jakiś czas czyścić filtr DPF FAP, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Mogilna. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF oraz płukanie katalizatorów SCR dla samochodów producenta Baojun, znaleźć można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie w Mogilnie. Poprawienie kondycji elementów katalizatorów samochodowych w Mogilnie dla aut Baojun jest prawdopodobne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała dotrzeć do Mogilna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mogilnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mogilnie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mogilnie 398
Mycie katalizatora Baojun w Mogilnie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mogilnie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mogilnie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mogilnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Mogilnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Mogilnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mogilnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer