Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mońki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mońkach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mońkach wystąpiła sposobność odnawiania filtrów FAP do aut osobowych Baojun dzięki pracy pracowni warsztatu z Moniek. Oprócz niespodzianek turystycznych w Mońkach znaleźć można warsztaty, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut osobowych Baojun. FAP-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy współpracę z Mońkami. Mońki jest jednym z centrów, jakie mają problem powiązany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Baojun próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobranie kompetentnego zakładu w Mońkach wyprofilowanego w samochodach Baojun może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Nierzadko powodem usterki filtra FAP, znanej marki Baojun, jest inna usterka, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Słynnemu producentowi Baojun nie udałoby się zdobycie potrzebnych maksymalnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Filtry DPF operują w niezwykle brudnych warunkach, czyli w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Lista cenowa czyszczenia katalizatorów samochodowych dla Baojun dla Moniek umieściliśmy w dolnej części strony, można wyszukać w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia DPF. Odzyskiwanie skuteczności części filtrów DPF/FAP w Mońkach dla samochodów producenta Baojun jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Moniek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mońkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mońkach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mońkach 398
Mycie katalizatora Baojun w Mońkach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mońkach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mońkach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mońkach 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Mońkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Mońkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mońkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer