Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mrocza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mroczą

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mroczą pojawiła się opcja odnawiania elementów filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Baojun dzięki działalności pracowni warsztatu z Mroczy. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zalecamy firmę pod Mroczą. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Baojun chlubią się pierwszorzędnymi aparaturami w dziedzinie obniżenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Zazwyczaj słabością, z jaką zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Baojun to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całym kraju, jednakże borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Znanej marce Baojun nie powiodłoby się zdobycie wymaganych wartości ilości produkowanych cząstek stałych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Mnóstwo aut w Mroczą to samochody z silnikiem CiTD mające wbudowany katalizator SCR, który potrzebuje płukania. Generowanie maksymalnych wartości produkcji spalin, zgodnych z EURO 4, wymaga działającego katalizatora samochodowego. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF i płukanie DPF FAP dla samochodów marki Baojun, można odszukać w panelu bocznym, i w laboratorium w Mroczą. Lista cen oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF od Baojun dla Mroczy umieściliśmy poniżej tego tekstu, da się porównać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mroczą

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mroczą 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mroczą 398
Mycie katalizatora Baojun w Mroczą 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mroczą 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mroczą 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mroczą 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Mroczą 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Mroczą 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mroczą

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Mroczą z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Mroczą wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mrocza Dominium Plac Wolności MRC01G 53.242222/17.603149 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer