Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mszana Dolna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mszanie Dolnej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standard w samochodach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym ropą, lecz moduł ten zużywa się, w czym poradzić może mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Mszaną Dolną. Nieraz sprawcą zatkanego DPF-a, wytwórcy Baojun, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. DPF-y działają w bardzo ciężkich warunkach pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku właściwości części. Znalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki w Mszanie Dolnej wyspecjalizowanego w autach osobowych Baojun może być nieproste, i jest czasochłonne. Żeby unikać kłopotów w pracy samochodu Baojun, wypada co jakiś czas przepalać FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Mszany Dolnej. Mszana Dolna należy do centrów, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Baojun dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zalecamy usługi z Mszany Dolnej. Uzyskanie maksymalnych pułapów ilości emitowanych spalin, poprawnych według normy EURO 5, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz regeneracja DPF dla aut producenta Baojun, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, oraz u mechanika w Mszanie Dolnej. Namierz swój warsztat, który poradzi sobie z Twoim Baojun w Mszanie Dolnej, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mszanie Dolnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mszanie Dolnej 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mszanie Dolnej 398
Mycie katalizatora Baojun w Mszanie Dolnej 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mszanie Dolnej 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mszanie Dolnej 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mszanie Dolnej 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Mszanie Dolnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Mszanie Dolnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mszanie Dolnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

Wybierz punkt w Mszanie Dolnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Mszanie Dolnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mszana Dolna Słomka Słomka MDL390 49.680752/20.093870 Wyszukaj
Mszana Dolna Słomka Słomka POP-MSD1 49.681000/20.094090 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer