Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Murowana Goślina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Murowanej Goślinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Murowanej Goślinie wystąpiła sposobność regeneracji filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z racji obecności laboratorium z Murowanej Gośliny. Baojun to osobówki, jakie cieszą się sławą w całym kraju, lecz stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Katalizatory SCR zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem współpracę z Murowaną Gośliną. Katalizatory SCR trudnią się pracą w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje utrata osiągów urządzenia. Auta marki Baojun chlubią się pierwszorzędnymi sposobami w sprawie ograniczania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Dobór adekwatnego mechanika w Murowanej Goślinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Baojun może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Uzyskanie maksymalnych pułapów emisji gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO, domaga się niezawodnego DPF-a. Murowana Goślina należy do ośrodków, jakie biją na alarm mający związek, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Baojun usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR lub płukanie DPF dla samochodów producenta Baojun, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium warsztatu w Murowanej Goślinie. Tabela cennika naprawy katalizatorów od Baojun dla Murowanej Gośliny widnieje poniżej, należy wyszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Murowanej Goślinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Murowanej Goślinie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Murowanej Goślinie 398
Mycie katalizatora Baojun w Murowanej Goślinie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Murowanej Goślinie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Murowanej Goślinie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Murowanej Goślinie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Murowanej Goślinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Baojun w Murowanej Goślinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Murowanej Goślinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Murowanej Goślinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Murowanej Goślinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Murowana Goślina Mściszewska POP-MUG1 52.575249/17.000940 Wyszukaj
Murowana Goślina Poznańska MUG01N 52.573910/17.008129 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer