Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Muszyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Muszynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Muszyna słynie z laboratorium warsztatu zajmującego się myciem filtrów DPF do pojazdów osobowych znanej marki Baojun. Główną wadą, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe ze stajni Baojun, zwykle, posiadające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator. Muszyna jest jednym z miast, które spotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Baojun usiłuje, przeciwdziałać, korzystając z filtrów DPF. Korporacji Baojun mogłoby nie powieść się utrzymanie koniecznych górnych osiągów poziomu emisji gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Baojun to pojazdy, jakie są znane w całej Europie i nie tylko, jednak walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Katalizatory SCR złożone są z ceramicznego wkładu, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy zatem usługi z Muszyny. Najczęściej w przypadku podłożem zdławionego FAP-a, spod skrzydeł Baojun, jest inny mankament, jedną z możliwości jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Dobranie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Muszynie specjalizującego się w pojazdach osobowych Baojun może przysporzyć trudności, oraz jest pracochłonne. Odnajdź swojego mechanika, który jest specjalistą od Baojun w Muszynie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Lista cennika oczyszczania filtrów FAP marki Baojun dla Muszyny ulokowano pod zdjęciem, powinno być można odszukać w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Muszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Muszynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Muszynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Muszynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Muszynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Muszynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Muszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Muszynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Muszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Muszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer