Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Mysłowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Mysłowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w samochodach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek element ten psuje się, co rozwiązać może naprawa filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Mysłowicami. Zachowanie wyników ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF. Mysłowice należy do miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Mysłowic, czemu firma Baojun dąży aby, zapobiegać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Zazwyczaj usterką, z jaką zmagają się samochody z logo Baojun, szczególnie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą DPF. Słynnej korporacji Baojun nie powiodło się wytworzenie wymaganych do spełnienia górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Filtry FAP pracują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Niemało samochodów w Mysłowicach to pojazdy z silnikiem CDTi mające zamontowany katalizator SCR, który wymaga płukania. By uchronić się przed dużą ilością trudności w pracy pojazdu Baojun, przydaje się co jakiś czas przedmuchać katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Mysłowic. Ponieważ Baojun, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto nadmienić, by w Mysłowicach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych. Dobierz mechanika, którego specjalnością jest Baojun w Mysłowicach, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Umyty filtr cząstek stałych GPF marki Baojun, w laboratorium, w Mysłowicach.
Baojun - Regeneracja DPF Mysłowice | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Mysłowicach

Płukany filtr marki Baojun, w warsztacie na stole, w Mysłowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Mysłowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Mysłowicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Mysłowicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Mysłowicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Mysłowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Mysłowicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Mysłowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Mysłowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Mysłowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Mysłowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer