Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Myszyniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Myszyńcu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Myszyniec cieszy się sławą z powodu laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawianiem katalizatorów do pojazdów osobowych znanej firmy Baojun. Główną niedoskonałością, która dotyka diesle znanej marki Baojun, przede wszystkim, wykorzystujące silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. Mnóstwo pojazdów osobowych w Myszyńcu to samochody z silnikiem TDCI mające wbudowany filtr DPF, który dopomina się naprawy. FAP-y złożone są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem firmę pod Myszyńcem. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem w Myszyńcu znaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją katalizatorów do samochodów Baojun. Dobór właściwego mechanika w Myszyńcu wyprofilowanego w autach osobowych Baojun może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Myszyniec jest jednym z ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu, czemu słynny koncern Baojun próbuje, zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Baojun to osobówki, jakie cieszą się renomą na terenie całego świata, niemniej jednak stykają się z trudnościami z katalizatorami. Lista cennika odnawiania elementów filtrów DPF dedykowanych do Baojun dla Myszyńca znajduje się w części strony poniżej, można zweryfikować w tej tabeli, koszt za świadczone usługi czyszczenia FAP. Usługi takie jak naprawa DPF czy płukanie DPF dla samochodów producenta Baojun, można znaleźć w panelu po prawej, czy w warsztacie samochodowym w Myszyńcu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Myszyńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Myszyńcu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Myszyńcu 398
Mycie katalizatora Baojun w Myszyńcu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Myszyńcu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Myszyńcu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Myszyńcu 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Myszyńcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Myszyńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Myszyńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer