Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Nowa Sarzyna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Nowej Sarzynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowa Sarzyna słynne jest z powodu pracowni warsztatu zajmującego się oczyszczaniem filtrów DPF do samochodów osobowych znanego koncernu Baojun. Osiągnięcie górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, wymaga niezawodnego katalizatora SCR. Prócz rozrywek turystycznych w Nowej Sarzynie odnaleźć można warsztaty, zajmujące się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych Baojun. Filtry cząstek stałych DPF FAP operują w niewiarygodnie trudnych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje utrata możliwości urządzenia. Mnóstwo pojazdów osobowych w Nowej Sarzynie to auta z silnikiem CiTD posiadające katalizator, który wymaga regeneracji. Nowa Sarzyna należy do ośrodków, które dotyka kłopot powiązany, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Baojun próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Na ogół sprawcą przytkanego katalizatora SCR, znanego koncernu Baojun, bywa inne niedociągnięcie, dla przykładu: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Pojazdy znanego koncernu Baojun chlubią się dobrymi metodami w zakresie ograniczenia produkcji gazów wydechowych. Wykaz cen regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Baojun dla Nowej Sarzyny zamieszczono poniżej, należy zweryfikować w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi płukania katalizatorów. Poprawienie sprawności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Nowej Sarzynie dla aut marki Baojun jest łatwe, gdyż nowa technologia regeneracji przybyła do Nowej Sarzyny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Nowej Sarzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Nowej Sarzynie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Nowej Sarzynie 398
Mycie katalizatora Baojun w Nowej Sarzynie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Nowej Sarzynie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Nowej Sarzynie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Nowej Sarzynie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Nowej Sarzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Nowej Sarzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Nowej Sarzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Nowej Sarzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Nowej Sarzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Sarzyna Osiedle Awaryjne Marii Konopnickiej NSZ01G 50.318321/22.340879 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer