Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Nowe Brzesko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Nowym Brzesku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowe Brzesko chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się płukaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych firmy Baojun. Zachowanie górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO 4, potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Standardową usterką, z którą borykają się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Baojun, głównie, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony DPF. Znanemu producentowi Baojun nie udałoby się utrzymanie niezbędnych maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Znalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Nowym Brzesku przodującego w samochodach Baojun może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Nowe Brzesko jest jednym z centrów, które dotyka kłopot związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Baojun dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Nowym Brzeskiem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun. Ażeby uchronić się od kłopotów przy prowadzeniu diesla Baojun, wypada okresami przeczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Nowego Brzeska. Ulepszenie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Nowym Brzesku dla samochodów producenta Baojun jest możliwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji zawędrowała do Nowego Brzeska. Cennik usług odnawiania filtrów DPF wymontowanych z Baojun dla Nowego Brzeska umieszczono na dole, powinno być można przeglądnąć w tamtej tabeli, jaka jest cena za przeprowadzenie płukania DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Nowym Brzesku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Nowym Brzesku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Nowym Brzesku 398
Mycie katalizatora Baojun w Nowym Brzesku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Nowym Brzesku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Nowym Brzesku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Nowym Brzesku 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Nowym Brzesku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Nowym Brzesku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Nowym Brzesku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer