Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Nowy Tomyśl

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Nowym Tomyślu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w autach osobowych Baojun z silnikiem napędzanym dieslem, jednak element ten dotykają usterki, co może rozwiązać naprawa katalizatorów w pracowni pod Nowym Tomyślem. Mnóstwo pojazdów w Nowym Tomyślu to samochody z silnikiem TDI posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regenerowania. Zdobycie górnych limitów produkcji cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, wymaga funkcjonującego DPF-a. Znanemu producentowi Baojun nie powiodło się uzyskanie niezbędnych do spełnienia wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Klasyczną bolączką, jaka dotyka pojazdy marki Baojun, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr FAP. Filtry FAP złożone są z ceramiki, i metalowego korpusu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, rekomendujemy warsztat w Nowym Tomyślu. Baojun to auta, które są popularne na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. By uniknąć przykrości z eksploatacją diesla Baojun, wypada niekiedy czyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w pracowni pod Nowego Tomyśla. Cennik usług oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF z Baojun dla Nowego Tomyśla ulokowano w części strony poniżej, powinno być można odszukać w tamtej tabeli, ceny za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR jak również regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Baojun, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, jak również w warsztacie samochodowym w Nowym Tomyślu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Nowym Tomyślu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Nowym Tomyślu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Nowym Tomyślu 398
Mycie katalizatora Baojun w Nowym Tomyślu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Nowym Tomyślu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Nowym Tomyślu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Nowym Tomyślu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Nowym Tomyślu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Nowym Tomyślu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Nowym Tomyślu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer