Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Nysa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Nysie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nysie jest szansa regeneracji filtrów DPF/FAP do samochodów Baojun z przyczyny działalności pracowni warsztatu z Nysy. Niemało samochodów w Nysie to pojazdy z silnikiem CTDi mające zamontowany katalizator SCR, który potrzebuje odnawiania. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy firmę pod Nysą. Korporacji Baojun nie udałoby się generowanie wymaganych maksymalnych limitów zawartości produkowanych spalin, bez montowania filtrów DPF/FAP. Zachowanie maksymalnych pułapów ilości emitowanych spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Prócz niespodzianek turystycznych w Nysie odszukać można zakłady, zajmujące się naprawą DPF do pojazdów Baojun. Aby zabezpieczyć się od kłopotów z pracą samochodu Baojun, wypada co pewien czas czyścić filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Nysy. Samochody korporacji Baojun cieszą się znakomitymi narzędziami w temacie zmniejszania ilości emitowanych zanieczyszczeń. Wyszukaj swój zakład, który zajmuje się Baojun w Nysie, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Ulepszenie kondycji elementów filtrów FAP w Nysie dla marki Baojun jest prawdopodobne, bo regeneracja wodno-chemiczna zdołała dotrzeć do Nysy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Nysie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Nysie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Nysie 398
Mycie katalizatora Baojun w Nysie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Nysie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Nysie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Nysie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Nysie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Nysie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Nysie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer