Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Olecko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Olecku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Olecku znajduje się sposobność odnawiania elementów filtrów DPF do pojazdów Baojun z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Olecka. Firmie Baojun mogłoby nie powieść się utrzymanie spodziewanych górnych osiągów poziomu produkcji spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Bardzo często powodem przytkanego filtra DPF/FAP, ze stajni Baojun, trafia się inna usterka, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy zatem współpracę z Oleckiem. Aby unikać problemów podczas prowadzenia pojazdu Baojun, wypada okresowo przepłukać filtr i katalizator, usługa jest dostępna w pracowni warsztatu pod Olecka. Cały szereg pojazdów osobowych w Olecku to pojazdy z silnikiem HDI posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do naprawy. Dobór właściwego warsztatu samochodowego w Olecku przodującego w autach osobowych Baojun może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Olecko jest jednym z centrów, które napotykają kłopot w związku, z dużym procentem smogu w miejskim powietrzu Olecka, czemu koncern Baojun usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Odzyskanie niezawodności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Olecku dla aut marki Baojun jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Olecka. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów i płukanie katalizatorów SCR dla pojazdów Baojun, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i w pracowni warsztatu w Olecku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Olecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Olecku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Olecku 398
Mycie katalizatora Baojun w Olecku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Olecku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Olecku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Olecku 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Olecku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Olecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Olecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Olecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Olecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olecko Kamienna POP-OLC1 54.034618/22.498960 Wyszukaj
Olecko Wojska Polskiego OLC01A 54.039799/22.495800 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer