Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Oleszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Oleszycach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Oleszycach jest możliwość czyszczenia filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun z racji działalności laboratorium z Oleszyc. Uzyskanie wyników poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Baojun cechują się wzorcowymi mechanizmami w temacie redukowania poziomu emisji zanieczyszczeń. DPF-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat w Oleszycach. Dobór profesjonalnego zakładu mechaniki w Oleszycach specjalizującego się w pojazdach Baojun może być niełatwe, oraz jest żmudne. Aby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w pracy auta Baojun, należy co pewien czas przeczyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w warsztacie pod Oleszyc. Typową bolączką, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Baojun, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zabrudzony katalizator SCR. Baojun to diesle, które są słynne na terenie całego świata, niemniej jednak borykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Baojun w Oleszycach, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR lub płukanie katalizatorów SCR dla aut Baojun, odnaleźć można na stronie, lub w pracowni w Oleszycach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Oleszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Oleszycach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Oleszycach 398
Mycie katalizatora Baojun w Oleszycach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Oleszycach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Oleszycach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Oleszycach 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Oleszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Oleszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Oleszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer