Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Olkusz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Olkuszu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Baojun z silnikiem samozapłonowym, jednak część ta zużywa się, w czym może pomóc naprawa filtrów FAP w pracowni pod Olkuszem. Filtry FAP chodzą w bardzo ciężkim środowisku pracy, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Ażeby unikać trudności z użytkowaniem auta Baojun, przydaje się okazjonalnie przeczyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Olkusza. Niemało aut w Olkuszu to pojazdy z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje odnawiania. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Olkuszu zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych Baojun. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości emitowanych cząstek stałych, poprawnych według normy EURO 5, potrzebuje sprawnego DPF-a. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Baojun wyróżniają się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w temacie ograniczania zawartości emitowanych spalin. Odnalezienie właściwego warsztatu mechaniki w Olkuszu przodującego w samochodach osobowych Baojun może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR lub regeneracja FAP dla pojazdów producenta Baojun, wyszukać można w panelu bocznym, lub w warsztacie w Olkuszu. Tabela z cennikiem oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP dla Baojun dla Olkusza umieściliśmy w dolnej części strony, można zweryfikować na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Olkuszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Olkuszu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Olkuszu 398
Mycie katalizatora Baojun w Olkuszu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Olkuszu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Olkuszu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Olkuszu 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Olkuszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Olkuszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Olkuszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer