Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Olsztynek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Olsztynku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Olsztynek odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się myciem filtrów do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Baojun. Znanemu producentowi Baojun nie byłoby możliwe uzyskanie oczekiwanych pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Odzyskanie górnych pułapów produkcji gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Żeby zabezpieczyć się od kłopotów z użytkowaniem samochodu Baojun, potrzeba okresowo przeczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Olsztynka. Zwykłą usterką, z którą zmagają się auta z symbolem Baojun, głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator SCR. Dobranie specjalistycznego mechanika w Olsztynku wyprofilowanego w pojazdach osobowych Baojun może być nieproste, jak również jest pracochłonne. Baojun to pojazdy, jakie są słynne na terenie całego kraju, jednak stykają się z bolączkami z filtrami DPF. Olsztynek jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem związany, z zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu marka Baojun stara się, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów FAP. Ponieważ Baojun, podobnie jak inne marki potrzebuje do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Olsztynku zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów SCR czy regeneracja DPF FAP dla samochodów marki Baojun, odszukać można na stronie, czy w warsztacie w Olsztynku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Olsztynku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Olsztynku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Olsztynku 398
Mycie katalizatora Baojun w Olsztynku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Olsztynku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Olsztynku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Olsztynku 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Olsztynku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Olsztynku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Olsztynku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Olsztynku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Olsztynku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olsztynek Fryderyka Chopina OSK01A 53.580978/20.283930 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer