Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Opoczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Opocznie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w samochodach osobowych Baojun z silnikiem wysokoprężnym, lecz część tą dotykają usterki, w czym może pomóc mycie filtrów FAP u mechanika pod Opocznem. Opoczno jest jednym z miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w przestrzeni powietrznej Opoczna, czemu słynny koncern Baojun próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Główną niedoskonałością, na jaką narażone są osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Baojun, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Żeby unikać utrudnień podczas prowadzenia diesla Baojun, potrzeba niekiedy przedmuchać filtr cząstek stałych, jest to udostępnione u mechanika pod Opoczna. Odzyskanie maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP. FAP-y chodzą w niezwykle trudnych warunkach, a więc w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Firmie Baojun nie udałoby się osiągnięcie oczekiwanych maksymalnych wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Oprócz rozrywek dla turystów w Opocznie znaleźć można laboratoria, parające się naprawą DPF FAP do samochodów osobowych Baojun. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych albo regeneracja FAP dla aut Baojun, wyszukać można na naszej stronie internetowej, albo u mechanika w Opocznie. Dlatego że Baojun, tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Opocznie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Opocznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Opocznie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Opocznie 398
Mycie katalizatora Baojun w Opocznie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Opocznie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Opocznie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Opocznie 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Opocznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Opocznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Opocznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Opocznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Opocznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opoczno Stare Miasto Bolesława Limanowskiego POP-OPC3 51.373489/20.283970 Wyszukaj
Opoczno Śmiglówka Piotrkowska OPC01A 51.375900/20.272881 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer