Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Osieczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Osiecznej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standard w samochodach osobowych Baojun z silnikiem diesla, jednakże komponent ten dotykają usterki, w czym poradzić może płukanie filtrów FAP w pracowni pod Osieczną. Osobowe i ciężarowe diesle korporacji Baojun odznaczają się doskonałymi mechanizmami pracy w zagadnieniu redukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Ażeby ustrzec się od przykrości podczas prowadzenia pojazdu Baojun, przydaje się okresami przedmuchać filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Osiecznej. Najczęściej powodem przytkanego filtra DPF, marki Baojun, zdarza się inny problem, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Osieczna jest jednym z centrów, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu znana firma Baojun stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Uzyskanie maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, domaga się sprawnie pracującego DPF-a. Oprócz rozrywek turystycznych w Osiecznej odszukać można pracownie, trudniące się naprawą DPF do aut Baojun. Filtry DPF zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry DPF FAP wypełniają się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Osieczną. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP jak również regeneracja katalizatorów dla aut producenta Baojun, wyszukać można w panelu po prawej, jak również u mechanika w Osiecznej. Tabela cennika odnawiania elementów katalizatorów samochodowych od Baojun dla Osiecznej umieściliśmy w dolnej części strony, można porównać w tamtej tabeli, koszt za wykonanie czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Osiecznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Osiecznej 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Osiecznej 398
Mycie katalizatora Baojun w Osiecznej 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Osiecznej 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Osiecznej 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Osiecznej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Osiecznej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Osiecznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Osiecznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Osiecznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Osiecznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osieczna Raduchowo Rynek OSN01N 51.903271/16.676880 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer