Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Ostrów Lubelski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Ostrowie Lubelskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ostrowie Lubelskim pojawiła się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Baojun z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Ostrowa Lubelskiego. Zdobycie górnych limitów produkcji spalin, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje pracującego poprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Osobówki z symbolem Baojun mogą się pochwalić doskonałymi aparaturami w temacie zredukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Ostrowem Lubelskim znaleźć można laboratoria, zajmujące się naprawą FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Mnóstwo aut w Ostrowie Lubelskim to pojazdy z silnikiem TDI mające zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje płukania. Ostrów Lubelski należy do ośrodków, jakie biją na alarm związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Ostrowa Lubelskiego, czemu znany koncern Baojun dąży aby, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramiki, oraz metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, polecamy firmę pod Ostrowem Lubelskim. Żeby unikać problemów przy prowadzeniu diesla Baojun, wypada okresowo przepłukać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Ostrowa Lubelskiego. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF czy płukanie FAP dla samochodów producenta Baojun, wyszukać można na naszej stronie internetowej, czy w warsztacie w Ostrowie Lubelskim. Znajdź swój zakład, który zajmuje się Baojun w Ostrowie Lubelskim, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Ostrowie Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Ostrowie Lubelskim 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Ostrowie Lubelskim 398
Mycie katalizatora Baojun w Ostrowie Lubelskim 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Ostrowie Lubelskim 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Ostrowie Lubelskim 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Ostrowie Lubelskim 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Ostrowie Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Baojun w Ostrowie Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Ostrowie Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer