Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Paczków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Paczkowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Paczkowie znajduje się możliwość regenerowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów Baojun z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Paczkowa. Uzyskanie górnych osiągów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, koniecznie wymaga pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Paczków należy do centrów, które napotykają kłopot związany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Paczkowa, czemu znana firma Baojun dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry DPF funkcjonują w bardzo brudnych warunkach, a mianowicie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Katalizatory SCR składają się z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym firmę pod Paczkowem. Prócz niespodzianek dla wizytujących pod Paczkowem odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Baojun. Znanemu producentowi Baojun nie udało się wyprodukowanie koniecznych limitów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów FAP. Odszukanie specjalistycznego mechanika w Paczkowie celującego w autach Baojun może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Znajdź swój zakład, który zajmuje się Baojun w Paczkowie, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Odzyskiwanie wydajności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Paczkowie dla aut marki Baojun jest osiągalne, ponieważ nowa technologia regeneracji zawędrowała do Paczkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Paczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Paczkowie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Paczkowie 398
Mycie katalizatora Baojun w Paczkowie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Paczkowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Paczkowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Paczkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Baojun, usuwanie filtra DPF Baojun w Paczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Paczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Paczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Paczkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Paczkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Paczków Jana Pawła II PCK01G 50.465092/17.014130 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer