Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Pisz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Piszu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Pisz odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych korporacji Baojun. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata możliwości części. Baojun to auta, jakie cieszą się sławą na całym świecie, lecz borykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Na ogół podłożem zatkanego katalizatora SCR, wytwórcy Baojun, jest inna usterka, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Zdobycie maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z EURO 6, koniecznie potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, przez co katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy firmę pod Piszem. Osobowe i ciężarowe diesle marki Baojun charakteryzują się wybitnymi mechanizmami w zagadnieniu zmniejszenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Pisz należy do ośrodków, jakie napotykają problem związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Pisza, czemu słynna firma Baojun próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobierz swój warsztat, który jest specjalistą od Baojun w Piszu, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie. Tabela cennika płukania filtrów DPF pochodzących z Baojun dla Pisza wstawiliśmy w poniższej sekcji, da się zweryfikować w tym cenniku, jaka jest cena za świadczone usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Piszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Piszu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Piszu 398
Mycie katalizatora Baojun w Piszu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Piszu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Piszu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Piszu 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Piszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Piszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Piszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Piszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Piszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pisz Osiedle Wschód Słubicka PIS01N 53.622730/21.823320 Wyszukaj
Pisz Grunwaldzka PIS01ML 53.631241/21.801600 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer