Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Piwniczna-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Piwnicznej-Zdroju

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Piwniczna-Zdrój odznacza się obecnością laboratorium warsztatu zajmującego się regenerowaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych korporacji Baojun. Znalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Piwnicznej-Zdroju specjalizującego się w samochodach osobowych Baojun może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Wiele samochodów osobowych w Piwnicznej-Zdroju to pojazdy z silnikiem CTDi posiadające wbudowany FAP, który wymaga odnawiania elementów. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Baojun charakteryzują się bardzo dobrymi mechanizmami pracy w kwestii obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. FAP-y pracują w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, czyli za kolektorem spalin, przez co dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Zachowanie limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, zgodnych z EURO 6, potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory SCR utworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat w Piwnicznej-Zdroju. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Piwniczną-Zdrojem znaleźć można pracownie, zajmujące się regeneracją DPF do aut Baojun. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów a także płukanie FAP dla marki Baojun, znaleźć można na stronie, a także w warsztatowym laboratorium w Piwnicznej-Zdroju. Z racji tego, że Baojun, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy, żeby w Piwnicznej-Zdroju zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Piwnicznej-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Piwnicznej-Zdroju 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Piwnicznej-Zdroju 398
Mycie katalizatora Baojun w Piwnicznej-Zdroju 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Piwnicznej-Zdroju 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Piwnicznej-Zdroju 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Piwnicznej-Zdroju 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Piwnicznej-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Piwnicznej-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Piwnicznej-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer