Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Pleszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Pleszewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w autach Baojun z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż moduł ten psuje się, ale może w tym pomóc płukanie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Pleszewem. Nierzadko wadą, z którą biedzą się samochody z symbolem Baojun, w szczególności, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Duża część samochodów w Pleszewie to auta z silnikiem diesla mające zainstalowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do odnawiania. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Pleszewem znaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Baojun. Pleszew jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Baojun stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Firmie Baojun niemożliwe byłoby osiągnięcie koniecznych do spełnienia maksymalnych wartości poziomu produkcji spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Wyszukanie właściwego warsztatu mechaniki w Pleszewie celującego w autach osobowych Baojun może być trudne, a także jest mozolne. Baojun to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne w całym kraju, jednak stykają się z kwestią z filtrami DPF. Lista cen regenerowania filtrów DPF wymontowanych z Baojun dla Pleszewa umieściliśmy poniżej tego tekstu, można wyszukać w tej tabeli, ceny za wykonanie regeneracji filtrów cząstek stałych. Dlatego że Baojun, niczym każda inna marka domaga się do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Pleszewie zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Pleszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Pleszewie 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Pleszewie 398
Mycie katalizatora Baojun w Pleszewie 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Pleszewie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Pleszewie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Pleszewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Baojun, usuwanie katalizatora SCR Baojun w Pleszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Pleszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Pleszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Pleszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Pleszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pleszew Malinie Poznańska PLE01ML 51.896229/17.781940 Wyszukaj
Pleszew Malinie Świętego Ducha POP-PLE2 51.897099/17.783310 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer