Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Płock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Płocku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Płocku wystąpiła sposobność płukania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Baojun z powodu bytności warsztatowego laboratorium z Płocka. By uchronić się przed dużą ilością kłopotów w pracy diesla Baojun, trzeba czasami wyczyścić FAP, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Płocka. Oprócz niespodzianek turystycznych w Płocku odszukać można warsztaty, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Baojun. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w niezwykle brudnym środowisku, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Częstą usterką, która dotyka samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Baojun, zazwyczaj, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr FAP. Duża część pojazdów w Płocku to pojazdy z turbosprężarką posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez odnawiania. Znalezienie adekwatnego mechanika samochodowego w Płocku celującego w autach Baojun może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Osobowe i ciężarowe diesle firmy Baojun cechują się nieprzeciętnymi technologiami w dziedzinie zredukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Odzyskanie skuteczności części filtrów DPF/FAP w Płocku dla pojazdów Baojun jest osiągalne, albowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Płocka. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie DPF FAP dla pojazdów marki Baojun, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, i w laboratorium warsztatu w Płocku.

Zregenerowany katalizator utleniający marki Baojun, w pracowni regeneracji na stole, w Płocku.
Baojun - Regeneracja DPF Płock | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Płocku

Myty filtr marki Baojun, na stole w pracowni regeneracji, w Płocku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Płocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Płocku 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Płocku 398
Mycie katalizatora Baojun w Płocku 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Płocku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Płocku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Płocku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Baojun, usuwanie filtra cząstek stałych Baojun w Płocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Baojun w Płocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Płocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer