Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Polkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Polkowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Polkowice chlubi się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem katalizatorów do aut osobowych spod znaku Baojun. Odnalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki w Polkowicach celującego w samochodach Baojun może dostarczyć kłopotów, jak również jest czasochłonne. Katalizatory SCR trudnią się pracą w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie następuje utrata właściwości części. Najczęściej w przypadku powodem uszkodzenia katalizatora, korporacji Baojun, bywa inny mankament, np. Niewłaściwa praca sterownika silnika. Baojun to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, niemniej jednak borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. FAP-y złożone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, polecamy zatem współpracę z Polkowicami. Zdobycie pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Polkowice jest jednym z ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużym odsetkiem smogu w powietrzu Polkowic, czemu słynna marka Baojun stara się, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Ulepszenie efektywności części filtrów cząstek stałych FAP w Polkowicach dla aut marki Baojun jest dostępne, dlatego, że regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Polkowic. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP czy płukanie DPF dla pojazdów producenta Baojun, można znaleźć na stronie, czy w laboratorium warsztatu w Polkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Polkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Polkowicach 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Polkowicach 398
Mycie katalizatora Baojun w Polkowicach 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Polkowicach 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Polkowicach 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Polkowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Baojun, usuwanie filtra FAP Baojun w Polkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Baojun w Polkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Polkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Wybierz punkt w Polkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Baojun

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Baojun w Polkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Polkowice Gdańska POL01L 51.501930/16.061180 Wyszukaj
Polkowice Kardynała Bolesława Kominka POP-POL3 51.507580/16.068840 Wyszukaj
Polkowice Kolejowa POL02L 51.504799/16.078100 Wyszukaj
Polkowice Kolejowa POL01N 51.509430/16.080839 Wyszukaj
Polkowice Osiedle Polanka Dębowa POL02N 51.500092/16.089199 Wyszukaj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer