Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Baojun, Przedbórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Baojun w Przedborzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przedbórz słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych marki Baojun. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem pracownię w Przedborzu. Zwykle podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, wytwórcy Baojun, trafia się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Stajni Baojun nie powiodłoby się wytworzenie niezbędnych osiągów zawartości produkowanych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Ażeby uchronić się od komplikacji z użytkowaniem samochodu Baojun, przydaje się czasami przepłukać filtr FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Przedborza. Wyszukanie profesjonalnego mechanika w Przedborzu celującego w samochodach osobowych Baojun może dostarczyć problemów, jak również jest czasochłonne. Przedbórz należy do centrów, które biją na alarm mający związek, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu firma Baojun próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych DPF. Główną wadą, która dotyka diesle firmy Baojun, zazwyczaj, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Baojun w Przedborzu, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP czy regeneracja FAP dla samochodów marki Baojun, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy w laboratorium w Przedborzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Baojun w Przedborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Baojun w Przedborzu 398
Regeneracja filtra FAP Baojun w Przedborzu 398
Mycie katalizatora Baojun w Przedborzu 398
Płukanie katalizatora SCR Baojun w Przedborzu 398
Naprawa filtra cząstek stałych Baojun w Przedborzu 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Baojun w Przedborzu 1490
Wycinanie katalizatora Baojun, usuwanie katalizatora Baojun w Przedborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Baojun w Przedborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Baojun w Przedborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer